Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

И еще сегодня есть повод поздравить члена нашего экипажа Михаила Минёр.

Миша! :congrat: с Днём Варенья тебя! Всего тебе наилучшего и чтоб твои женщины тебя радовали, холили и лелеяли! :pacifier::girl_kiss::girl_tender:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Братцы, спасибо огромное, за поздравления! Уверен, что все что вы тут мне нажелали обязательно сбудется!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


В воскресенье в столицу РФ прибывает важный гость с берегов седого Байкала, он же член нашего экипажа. Будет встреча. Адреса, пароли, явки - у меня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

В воскресенье в столицу РФ прибывает важный гость с берегов седого Байкала, он же член нашего экипажа. Будет встреча. Адреса, пароли, явки - у меня.

Озвучил бы всё! Вдруг кто то не знает связи с тобой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Озвучил бы всё!

Белорусский вокзал. 17.00. В руке держать газету "Комсомольская правда" :-))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Гость из Иркутска был вчера успешно встречен. Данное событие было отмечено в кафе неподалеку от Белорусского вокзала в компании из пяти человек, включая виновника встречи Gosha-Izmail, Nik-Izmail, Дима БЧ-5, Andy и вашего покорного слугу. Спасибо Гоше за байкальского омуля и за травку (не подумайте чего плохого - травка байкальская для чая).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Гость из Иркутска был вчера успешно встречен.

Сергей,а фотоотчет будет?!Гоше огромный привет из солнечной Молдавии! Он в этом году планирует поездку в Балаклаву?! Изменено пользователем Дз 5-8-34
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Гоше огромный приветище с отрогов Южного Урала! *smile3*

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Сергей,а фотоотчет будет?!

Нормального фотоаппарата с собой, к сожалению, не было. Снимал сотиком. Попробую кое-что выбрать.

Гоша в этом году планирует поездку в Балаклаву?!

К сожалению, нет.

Гоше огромный приветище с отрогов Южного Урала!

Непременно передам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Игоря вчера вечером прокатил через центр столицы, показал издалека Кремль, Большой театр, Лубянскую и Старую площади, остановились у памятника Пограничникам Отечества, ну и по набережной Яузы благополучно добрались до гостиницы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Добрый день, товарищчи !!!Похоже, все идет к тому, что в этом году, мне все-же удастся отметиться 28го в Балаклаве. Как туда буду попадать еще не знаю, знаю только как оттуда буду уезжать)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Добрый день, товарищчи !!!

Похоже, все идет к тому, что в этом году, мне все-же удастся отметиться 28го в Балаклаве. Как туда буду попадать еще не знаю, знаю только как оттуда буду уезжать)).

Михаил Минёр, с хорошими новостями сегодня ты вышел на форум! Будем ждать тебя на борту ПСКР"Листригон". Смотри те опоздай к построению...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Похоже, все идет к тому, что в этом году, мне все-же удастся отметиться 28го в Балаклаве.

Миша, будем очень рады тебя там видеть, тем более, может быть, в этом году можно будет в последний раз зайти в нашу бригаду через привычные всем нам ворота КПП на улице Новикова в Балаклаве. В следующем году, скорее всего, такой возможности уже не будет, т.к. наше прославленное соединение хотят перенести в другое место. Кроме того, будет возможность посетить "Днепр" и увидеть там творение рук Гоши (Gosha-Izmail) в виде схемы корабля. Может, еще и своего земляка Андрея с собой прихватишь?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Сергей,а фотоотчет будет?!

Отобрал более-менее удачные (относительно) фото. Вот одно из них.

Изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Всем привет!Хочу всех от души поблагодарить за сердечный прием в столице!!! Огромное спасибо за всё Вам Братва!!! Жаль, что редко случаются встречи и время ограничено. Но будем надеяться, что нам повезет еще не :fr: раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Жаль, что редко случаются встречи и время ограничено. Но будем надеяться, что нам повезет еще не :fr: раз.

Приезжай к нам почаще. Будем рады.Нашел на Одноклассниках фото звезды рядом с фото разделанного "Измаила". Вот думаю, это наша или "Днепра".

etoile.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Сегодня отмечает свой день рождения еще один член нашего экипажа - Дмитрий, известный на форуме как Секретный Демон (ранее - Ункулункулу Мбонго). Будем надеяться, что на форум он в ближайшее время зайдет. С днем рождения тебя, Дима, и семь футов под килем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Нашел на Одноклассниках фото звезды рядом с фото разделанного "Измаила". Вот думаю, это наша или "Днепра".

Отличная память о корабле!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Отличная память о корабле!!!

Еще бы эту память отыскать :((Наткнулся в украинской Википедии на сна статью о нашем корабле. Кое-что взято с нашего сайта, правда источник указан. Думаю, разобраться в этой статье будет легко.--------------------------------------------------«Ізмаїл» — прикордонний сторожовий корабель, пізніше — корвет Військово-Морських Сил України. Багатоцільовий корабель прибережної дії проекту 1124П (шифр «Альбатрос», англ. Grisha-ІІ class за класифікацією НАТО). У 1996—2005 роках — «Чернігів» (бортовий № U205).Зміст[сховати] * 1 Особливості проекту * 2 Історія корабля o 2.1 Служба в складі Морських частин прикордонних військ o 2.2 В складі Військово-Морських Сил України o 2.3 Командири корабля * 3 Примітки * 4 Джерела[ред.] Особливості проектуПроект 1124П — прикордонний варіант малого протичовнового корабля проекту 1124, який вважається одним з найбільш вдалих малих багатоцільових кораблів другого покоління.Кораблі проекту 1124 мали потужне протичовнове озброєння — гідроакустичну станцію кругового пошуку з антеною випромінювача в підкільному обтікачі «Аргунь» та гідроакустичну станцію «Шелонь», що опускається з палуби, два двотрубних 533-мм торпедних апарати, дві реактивні бомбометні установки і глибинні бомби. З засобів самооборони на «Альбатросах» встановлювалися ЗРК «Оса-М» і артилерійська установка 3ІФ-72 (АК-725).Кораблі проекту 1124П відрізняються від базового проекту відсутністю ЗРК самооборони «Оса-М». Замість нього в носі корабля розміщається артилерійська установка АК-725. Інша відмінність — наявність ходового містка на місці розташування стрільбової РЛС у кораблів проекту 1124. Для доставки оглядових груп в склад озброєння було включено два швидкохідних катери [1].Будівництво прикордонних сторожових кораблів пр. 1124П для Морських частин прикордонних військ КДБ СРСР розпочалося в 1972 році на Зеленодольському суднобудівному заводі. Всього було побудовано чотирнадцять ПСКР цього проекту.[ред.] Історія корабляПрикордонний сторожовий корабель з заводським номером 777 був закладений в елінгу Зеленодольського суднобудівного заводу (Татарстан) 12 вересня 1978 року для морських частин прикордонних військ КДБ СРСР.Після спуску на воду 22 червня 1980 року внутрішніми водними шляхами відбуксований в Азовське море, а звідти — на завод «Персей» (Севастополь) для добудови і наладочних і ходових випробувань.[ред.] Служба в складі Морських частин прикордонних військДля проведення здаточних випробувань корабель був перебазований в Балаклаву.Після підписання 28 грудня 1980 року державною комісією акту про прийомку корабля, наказом командуючого Західним прикордонним округом йому було присвоєно найменування «Ізмаїл» (рос. Измаил) на честь міста Ізмаїл і в пам'ять про взяття турецької фортеці Ізмаїл військами Суворова і чорноморськими козаками Антона Головатого 11 грудня 1790 року.ПСКР «Ізмаїл» був зарахований до 5-ї окремої Балаклавської бригади прикордонних сторожових кораблів Західного ОК МЧ КДБ СРСР. Прапор Морських частин прикордонних військ піднятий на кораблі 17 лютого 1981 року.Брав участь в охороні державного кордону, економічної зони СРСР і рибальських промислів біля узбережжя Кримського півострова у Чорному морі.Протягом 1981—1989 років був на бойових службах 1053 доби. Оглянув 5459 суден, з них затримав 296, у тому числі 14 іноземних шхун.Двічі, 10 березня 1986 року і 12 лютого 1988 року в складі КУГ спільно з кораблями Чорноморського флоту брав участь у витісненні з територіальних вод СРСР загону бойових кораблів ВМС США (крейсера КРЗ «Йорктаун» (англ. USS Yorktown) і есмінця «Керон» (англ. USS Caron).В квітні 1986 року в складі групи ПСКР («Ізмаїл», ПСКР-629, ПСКР-105) при пошуку іноземного передавача в районі мису Тарханкут встановив контакт з невстановленим підводним човном (як пізніше стало відомо — пч ВМС Туреччини «Йылдырай» (тур. TCG Yıldıray S-350) та протягом 22 годин супроводжував його. Наступного разу «Ізмаїл» виявив невстановлений підводний човен в 1989 році в районі мису Чауда. Контакт був переданий МПК «Комсомолець Вірменії» (рос. Комсомолец Армении), «Комсомолець Грузії» (рос. Комсомолец Грузии) і «Київський комсомолець» (рос. Киевский комсомолец), які супроводжували човен до порту Ереглі [2] [3].У червні 1992 року увійшов до складу Морських частин Державного комітету з охорони кордону України, де також активно брав участь у охороні державного кордону. В лютому 1992 року кораблем була затримана перша турецька шхуна «Чинакчи-Огуларі»(?) (тур. Chinakchi-Oğulları), яка вела браконьєрський вилов камбали-калкана в українській економічній зоні. До 1996 року неодноразово брав участь у операціях проти іноземних браконьєрів.[ред.] В складі Військово-Морських Сил УкраїниНаприкінці 1995 року на урядовому рівні було прийняте рішення про передачу Державною прикордонною службою України кораблів проекту 1124П в склад Військово-Морських Сил України.В січні 1996 року «Ізмаїл» разом з однотипним ПСКР «Дніпро» (рос. Днепр) передані ВМС. Кораблі були прийняті в задовільному технічному стані: враховуючи специфіку морської прикордонної служби, на кораблях рідко використовувалися гідроакустичне обладнання, мінно-торпедне озброєння. Активно експлуатувалися лише ходова механічна частина, озброєння ракетно-артилерійської бойової частини.Військово-морський прапор України на кораблі було піднято 19 січня 1996 року. Корабель перекласифікований в корвет і перейменований на «Чернігів». Зміна назви корабля була погоджена з Чернігівською міською адміністрацією, представники якої 19 січня прибули в Севастополь привітати моряків з підняттям бойового прапору. Освячення прапору «Чернігова» відбулося в той же день — на свято Богоявлення [4].Деякий час на кораблі знаходилися як прикордонний, так і флотський екіпаж. Офіцерів, мічманів та матросів для екіпажу «Чернігова» набирали з різних кораблів, а також з інших видів Збройних Сил, які пройшли перенавчання. * липень 1996 р. — участь у міжнародних навчаннях «Кооператив партнер—1996». * серпень 1996 р. — участь у навчаннях «Море—96». * серпень-вересень 1996 р. — участь у міжнародних навчаннях «Класика—96» (Констанца, Румунія). * квітень 1998 р. — участь у спільному збір-похід із загоном кораблів ЧФ Росії. * квітень 1999 р. — участь у збір-поході. * серпень 1999 р. — участь у міжнародних навчаннях «Фарватер миру—99». * квітень 2000 р. — участь у збір-поході.Через відсутність фінансування і неможливість докового ремонту корвет «Чернігів» був виключений із складу флоту та списаний в 2005 році. Перед списанням кораблю було повернуте найменування «Ізмаїл», а ім'я «Чернігів» було передане морському тральщику проекту 266М «Жовті Води» [5].[ред.] Командири корабляКомандири ПСКР «Ізмаїл» 1. капітан 2 рангу Семенов Василь Олексійович; 2. капітан 2 рангу Дівізінюк Михайло Михайлович.Командири корвета «Чернігів» 1. капітан 3 рангу Гребенюк Олег Петрович; 2. капітан 3 рангу ГМиколаєць Валерій Васильович; 3. капітан 2 рангу Гребенюк Олег Петрович.[ред.] Примітки 1. ↑ «Малі протичовнові кораблі проектів 1124 і 1124ПМ. Військовий портал». -http://www.snariad.ru/srs/srs_project-1124pm/. (рос.) 2. ↑ «Корабель з гордим ім'ям «Ізмаїл». Рogranichnik.ru.». http://www.pogranichnik.ru/mchpv/2010-05-2...-46/30--qq.html. (рос.) 3. ↑ «Стрімкий «Альбатрос». Рogranichnik.ru.». http://www.pogranichnik.ru/mchpv/2010-05-2...-46/31--qq.html. (рос.) 4. ↑ Кораблі, що назавжди в історії... Олексій Храмов. Флот України № 10 (1226). 5 лютого 2011 року. 5. ↑ «Корвет «Тернопіль» — новий «альбатрос» українського флоту. Євген Силкін, Морська держава». -http://fleet.sebastopol.ua/morskaderzhava/index.php?article_to_view=140.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Андрей, дело в том, что в в феврале следующего года нашему "Измаилу" исполнилось бы 30 лет. В связи с этим планиурется подготовить юбилейный знак, тем более что при жизни корабля никаких знаков, ему посвященных, не выпускалось.

/forum.faleristika.info/download/file.php?id=470986&mode=viewВот такие знаки в инете.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Вот такие знаки в инете.

Но наш юбилейный знак все равно лучше. И не потому, что он наш, а потому что делался специально для "Измаила" и с душой. А там, например, на знаке "Решительного" и "Смелого" есть носовая пушка, хотя у этих камчатских кораблей ее не было. Да и выполнены знаки как-то однотипно. Хотя, честно говоря, не отказался бы от того, чтобы заполучить их в свою коллекцию.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Но наш юбилейный знак все равно лучше.  

Сергей ,я полностью согласен.Знак очень красивый наш.Просто сколько мы ещё не знаем и не видели.наверника эти знаки не в единичном исполнении.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Вот еще информация о службе нашего корабля в составе ВМСУ:

Як це не сумно, але є в цій історії кораблів і чорні сторінки. Наприклад, ПСКР “Ізмаїл” також пройшов здавальні випробування в Балаклаві й увійшов до складу 5-ї окремої Балаклавської бригади сторожових кораблів КДБ СРСР. Далі його доля як сторожовика майже повністю повторює біографію “Дніпра”.

Після передачі до складу ВМС України корабель одержав ім’я свого міста-шефа Чернігова. 1 серпня 1997 року корвет “Чернігів” брав участь у першому параді кораблів на честь Дня Військово-Морських Сил України. Однак після цього, вставши біля причальної стінки місця постійної дислокації, більше від неї так і не відійшов. В 2005 році корабель було перейменовано знов на “Ізмаїл” і списано на металобрухт. Його ім’я було передано морському тральщику “Жовті Води”.

Нестыковка однако получается. Корабль был на ходу и в 1997 г., и почти весь 1998 г. В апреле 1998 г. принимал участие в сбор-походе кораблей ВМСУ и ЧФ РФ. И только в конце 1998 г. на нем произошла поломка ГД, в результате чего он стал неходовым.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Привет Сергей.Хочу тебя спросить, что случилось с нашим штурманом,я имею ввиду кап.лейтенантом Тертычным?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


что случилось с нашим штурманом,я имею ввиду кап.лейтенантом Тертычным?

Юра, всех подробностей не знаю. Была здесь, на форуме, информация о том, что из нашей бригады его первели потом в Сочинский дивизион. Там он утонул в реке Сочинке. В каком году это было - не знаю. Надо будет уточнить у Жени Ewgeniy. Он из Сочи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Награды

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...